Narty

Proponowane przez nas narty są sprzętem narciarskim godnym polecenia zarówno początkującym, jak i zaawansowanym miłośnikom białego szaleństwa. Asortyment nie jest skierowany tylko do dorosłych, oferujemy również narty dla dzieci we Wrocławiu. Wszystkie dostępne wyroby, poddane zostały przez producenta wielu szczegółowym testom, badającym ich wytrzymałość oraz bezpieczeństwo.

Dlugość nart

Rossignol - narty najwyższej jakości

Wywodząca się z Francji firma Rossignol jest jednym z czołowych producentów akcesoriów do sportów zimowych na całym świecie. Narty Rossignol damskie i męskie to bezpieczny i niezawodny sprzęt, który sprawdzi się w na każdym stoku. Nie ma znaczenia, czy zjeżdżasz trasami, czy też po świeżym, głębokim śniegu. O wysokiej klasie produktów marki świadczy ponad 100-letnia obecność na rynku narciarskim. Narty tej marki przyczyniły się do sukcesów wielu zawodowych sportowców, którzy dzięki nim zdobyli tytuły mistrzowskie.

Rossignol - francuskie narty damskie

Narty Rossignol zaskakują nie tylko precyzją wykonania i niezawodnością, ale także designem. Marka Rossignol tworzy damskie narty tak, aby były one atrakcyjne także pod względem graficznym. Narty damskie Rossignol są lżejsze od męskich odpowiedników. W ich produkcji stosowane są bardzo elastyczne rdzenie, zwłaszcza w dziobach nart. Taliowanie nart Rossignol umożliwia komfortowe sterowanie przy mniejszym nakładzie sił.

Światowej klasy narty Nordica

Nordica jest włoską marką, kojarzoną z innowacyjnym spojrzeniem na świat i nowoczesną technologią. Firma została założona przez dwóch braci, którzy w latach 60-tych zaprezentowali całkowitą nowość. Konstrukcja dotychczas użytkowanych przez narciarzy skórzanych butów, uzupełniona została w plastikowe elementy, co bezpośrednio zwiększyło ich sztywność. Podwyższające komfort jazdy obuwie odniosło sukces, zapewniając braciom sławę. Dziś, produkowane przez Nordica narty znane są na całym świecie. Produkt odniósł sukces, zapewniając braciom sławę. Dziś jest to Nordica producent nart, znana na całym świecie.

Narty damskie Nordica gwarantują niezapomniane wrażenia

Produkcją nart Nordica damskich zajmuje się międzynarodowy zespół technologów. Wszelkie testy wyprodukowanego sprzętu przeprowadzają doświadczeni zawodnicy narciarstwa. Dzięki temu akcesoria marki są dopracowane pod każdym możliwym względem. Akcesoria te wyróżniają się bezkompromisową wydajnością i niezawodnością. W naszym asortymencie posiadamy szeroką ofertę Nordica nart damskich oraz męskich, zarówno dla tych zaczynających swoją śnieżną przygodę, jak i zaawansowanych zjazdowiczów. Nasi pracownicy służą pomocą w kwestii dobrania nart na każdym etapie zakupu. Zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznej pomocy i odpowiedniego dopasowania nart do wzrostu i umiejętności przyszłego właściciela.

Narty Head to klucz do dobrej zabawy

W ofercie naszego sklepu znajdują się narty Head męskie oraz damskie. Firma została najlepszym producentem w sezonie 2021/2022 wygrywając w Pucharze Świata. Poza nartami męskimi, Head oferuje również odzież i inne akcesoria sportowe, w tym kaski, gogle czy kijki.

Najlepsze narty są na Kołłątaja we Wrocławiu

W swoim sklepie internetowym, zarówno, jak i w stacjonarnym posiadamy bardzo szeroką ofertę sprzętu związanego ze sportami zimowymi. Posiadamy również bardzo szeroki wybór nart, w tym gigantowych, slalomowych, allround, turystycznych czy biegowych. Zachęcamy do zapoznania się z nartami skiturowymi dostępnymi we wrocławskim salonie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia!