SKARPETY X-SOCKS SKI SILK MERINO 4.0 2020 grey

Zaawansowane technicznie skarpety zapewniające ochronę przed nieprzyjemnymi pęcherzami i otarciami skóry podczas jazdy na nartach.

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

SKARPETY X-SOCKS SKI SILK MERINO 4.0 2020 grey


Zaawansowane technicznie skarpety zapewniające ochronę przed nieprzyjemnymi pęcherzami i otarciami skóry podczas jazdy na nartach, kiedy to stopy narażone są na duże obciążenia wynikające m.in. z gwałtownych zmian prędkości. Dzięki wysokojakościowym materiałom idealnie współgrającym z ludzkim organizmem, pozwolą osiągać nieosiągalną dotąd wygodę. Zapewnią dodatkową ochronę w najbardziej newralgicznych miejscach na stopie. W najbardziej narażonych na uszkodzenia miejscach posiadają wzmocnienia zapewniające im długą żywotność. Poprawiają koordynację mięśniową oraz pomagają utrzymać organizm w optymalnej temperaturze. Posiadają miejscową kompresję, która dodatkowo wspomaga krążenie krwi oraz przyspieszyć regeneracje mięśni po zakończeniu treningu. Pomogą ogrzać ciało, gdy ma za niską temperaturę oraz ochłodzić, gdy temperatura za bardzo wzrośnie.


ZOBACZ TABELE ROZMIARÓW BIELIZNY X-BIONIC I SKARPET X-SOCKS


Materiał: 48% Poliamid / 38% Wełna Merino / 9% Jedwab / 3% Polipropylen / 2% Elastan


CECHY: 

 • Doskonała termoregulacja
 • Zapewnia odpowiednią stymulację układu krwionośnego
 • Zastosowanie najlepszych technologii dostępnych na rynku
 • Ski Silk Merino 4.0 łączy sport i komfort noszenia,zapewniając natychmiastowe czucie buta narciarskiego i kontrole narty

KLUCZOWE TECHNOLOGIE/WŁAŚCIWOŚCI:

 • HELIXCOIL SYSTEM – spiralnie skierowane pasma, które uciskają i opinają mięśnie łydki od kostki do kolana. Nacisk wstawek na muskulaturę jest tak precyzyjnie zastosowany, że mięsień jest skutecznie podtrzymywany, a krążenie krwi nie jest utrudnione.
 • SUPPRONATION BANDAGE – system który wspiera mięśnie,stawy i kostkę wokół ścięgien, jednocześnie nie ograniczając swobody ruchów.
 • AIR CONDITIONING CHANNEL – główny kanał wentylacyjny będący częścią systemu przepływu powietrza, który zapewnia wentylację stopy i nogi.
 • LAMBERTZ NICHOLSON ACHILLESSEHNEN PROTECTOR – specjalny ochraniacz ścięgna Achillesa projektu Lamberta-Nicholsona zapobiega nadwerężeniom tego wrażliwego ścięgna, chroniąc je przez okalające poduszki, które tworzą strefę buforową pomiędzy stopą i butem i w ten sposób zapobiegają ocieraniu.
 • AKTIV BUND – zapewnia idealnie dopasowanie nie powodując dyskomfortu.
 • SHIN PROTECTOR – ochraniacz golenia którego zadaniem jest amortyzacja wstrząsów oraz likwidacja ocierania stopy o but.
 • HEEL PROTECTOR – ochraniacz pięty – zabezpiecza pięty przed otarciem i powstawaniem pęcherzy.
 • ANATOMICALLY SHAPED FOOTBED – anatomicznie uformowane podstawy skarpety dla prawej i lewej nogi. Dzięki anatomicznej konstrukcji spodniej części skarpety stopa idealnie przylega do wkładki w bucie, dzięki czemu zminimalizowany jest ruch wewnątrz buta.
 • TRAVERSE AIRFLOW CHANNEL SYSTEM – reguluje temperaturę podstawy stopy i odprowadza wilgoć oraz przegrzane powietrze w momencie, gdy stopa jest dociążona w bucie.
 • STRETCHING RIB – wbudowane elastyczne ściągacze zapewniają elastyczność i komfort. Powietrze krąży wokół ściągaczy, a wilgoć jest wypompowywana z buta przy każdym kroku.
 • TOE PROTECTOR – asymetryczny ochraniacz nasady palców stopy, którego zadaniem jest amortyzacja wstrząsów i rozkładanie siły nacisku wywieranej przez dobrze dopasowane buty narciarskie. Zabezpiecza również przed zimnem.
 • TOE TIP PROTECTOR – ochraniacz końców palców dostosowany do asymetrycznego wygięcia łuku palców stopy.
 • ISO-BLOCKER – eliminuje możliwość przedostawania się zimnego powietrza.

Dane Produktu

general Ogólne

Bielizna narciarska

SKARPETY

icons unisex Płeć

mężczyzna

icons tag Producent

X-SOCKS

Rozmiar stopy

42-44, 45-47