ROWER GT ZASKAR LT ELITE 2021 blue

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

ROWER GT ZASKAR LT ELITE 2021 blue


Rower GT Zaskar Lt Elite to górski hardtail przeznaczony dla riderów szukających ostrej jazdy na szlaku i podnoszenia umiejętności. Umieszczony na kołach 29″ i aluminiowej ramie Triple Triangle. Wyposażony m.in. w przedni widelec SR Suntour Zeron ze skokiem 130mm, 12 biegowy napęd Sram SX Eagle oraz hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano.


SPECYFIKACJA:

KOLORGloss Darkest Blue w/ Battleship Gray (DKB)
RAMAZaskar LT Alloy Frame, Triple Triangle™ Frame Construction feat. Floating Seatstays, BSA 73mm, Boost 12×148 Thru-Axle, Tapered Head Tube
WIDELECSR Suntour Zeron 35, 130mm, Coil, 15×110
KORBASRAM SX Eagle Power Spline, 30t
PRZERZUTKA TYLNASRAM SX Eagle
MANETKISRAM SX Eagle, 12-speed
KASETASRAM SX Eagle, 11-50, 12-speed
ŁAŃCUCHSRAM SX Eagle, 12-speed
HAMULCEShimano MT410 Hydro Disc, 180/160mm RT10 Rotors
OBRĘCZEWTB ST i30 TCS 2.0, 32h, Tubeless Ready
PIASTYShimano MT400, 15×110, Shimano MT400, 12×148
MOSTEKGT Alloy Stem, 31.8mm Clamp, 45mm Length
OPONYMaxxis Minion DHF 29 x 2.5” WT, Dual Compound, EXO Casing, Maxxis Minion DHR II 29 x 2.4” WT, Dual Compound, EXO
KIEROWNICAGT Alloy, 31.8mm, 15mm Rise, 5° upSweep, 9° BackSweep, 780 wide
GRIPSGT Statement
STERYFSA No.42E, Integrated
SIODŁOWTB Silverado Sport
SZTYCATranzX Dropper, Internal Routing, 31.6

GEOMETRIA:


KLUCZOWE TECHNOLOGIE:

  • Nowa geometria to nowy rower. Większość rowerów górskich GT posiada „Progresywną Geometrię”, z długim frontem ramy i krótkim wspornikiem kierownicy, wydatnie poprawiając kontrolę nad rowerem poprzez przesunięcie środka ciężkości bardzo blisko optymalnego punktu. Pozytywne zmiany odczujesz zarówno na podjazdach, jak i na zjazdach.
  • Rozszerz swoje możliwości. Dłuższa górna rura daje więcej przestrzeni nad rowerem, co ułatwia przesuwanie środka ciężkości ciała w przód lub w tył, a tym samym poprawia kontrolę na zjazdach i technicznych sekcjach.
  • Usiądź wygodnie. Możesz dłużej pozostać w siodle, pewniej kontrolować kierunek jazdy i trakcję obu kół również na podjazdach. Progresywna geometria niemal całkowicie eliminuje potrzebę wstawania na podjazdach.
  • Pewny skręt. Kombinacja krótkiego wspornika i szerokiej kierownicy pozwala pewnie rozłożyć ciężar ciała i z jeszcze większą pewnością wchodzić w zakręty oraz pędzić w dół z pełną kontrolą.
  • Lepsza forma, lepsza jazda. Od ponad dwudziestu lat charakterystyczna rama GT z trzema trójkątami jest symbolem i ikoną kolarstwa górskiego. Najmniejszy, tylny trójkąt, wyznaczony przez górne widełki, górną rurę i rurę podsiodłową, ma za zadanie podnieść sztywność poprzeczną ramy, poprawić przyspieszanie i dodać komfortu. Ponadto ramy Triple Triangle odznaczają się ogólną większą sztywnością w każdej płaszczyźnie, lepszą reakcją na podłoże i bardziej precyzyjnym kierowaniem. Trzy zalety w zaledwie jednej ramie.
  • Ekstra punkty. Podwójne połączenie górnych widełek z rurą górną i podsiodłową tworzy dodatkowy, ekstra sztywny trójkąt, którego obecność oznacza lepszą trakcje i sterowanie.
  • Więcej miejsca. Technologia Triple Triangle oznacza więcej miejsca między widełkami tylnego koła. To również szersze, bardziej stabilne podparcie tylnego trójkąta, przekładające się na znacznie lepszy transfer mocy do tylnego koła.
  • Cała naprzód! Poprzez dodanie wirtualnego trzeciego trójkąta, rura podsiodłowa jest połączona z górną rurą ramy, a nie bezpośrednio z widełkami tylnego koła, co podnosi komfort jazdy na siedząco.


Dane Produktu

general Ogólne

icons unisex Płeć

mężczyzna

Rozmiar ramy

M