NARTY ROSSIGNOL NOVA 10 TI 2021 – XP W 11 GW

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

[icon_box icon=”fa-flag” type=”fa-2x”]

NARTY ROSSIGNOL NOVA 10 TI 2021 – XP W 11 GW


Narty Rossignol Nova 10 TI sprawią, że każdy kolejny dzień na stoku będzie niezapomnianą przygodą. Narty przeznaczone dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych entuzjastek utwardzonych tras zjazdowych oferują eleganckie połączenie precyzji, zwinności i odważnego kobiecego stylu. Wyczynowa konstrukcja z responsywnym flexem ułatwia płynne przechodzenie z krawędzi na krawędź i wypracowanie idealnych skrętów podczas jazdy carvingowej, zapewniając natychmiastowe poczucie komfortu i swobody.


  • Precyzja jazdy po utwardzonej nawierzchni: Profil On-Trail Rocker pozwala na połączenie natychmiastowej inicjacji skrętu z niezwykłą dynamiką i doskonałym trzymaniem krawędzi.
  • Płynna stabilność i pełna kontrola: Technologia LCT Soft opracowana na podstawie Line Control Technology (LCT) zapewnia bardziej przystępny flex i eliminuje odkształcenia, zwiększając płynność i stabilność jazdy bez względu na warunki.
  • Większa moc i responsywność: Profil Boost Flex jest przystosowany do potrzeb zaawansowanych narciarzy preferujących bardziej agresywny styl jazdy.
  • Lepsze krawędziowanie: Mocne taliowanie znacznie ułatwia jazdę carvingową.
  • Poczucie płynności i mocy: Warstwy Titanalu tłumią drgania i poprawiają przenoszenie siły na nartę.

 


ROZMIARY(cm): 153 – 160 – 167

TALIOWANIE (mm): 123 – 74 – 109

PROMIEŃ SKRĘTU (m): 11 – 12 – 13

PROFIL TALIOWANIA: Oversized

POZIOM NARCIARZA:  średnio – zaawansowana/zaawansowana

PRZEZNACZENIE: przygotowane trasy

WAGA: 3,3 kg/para (dla dł. 160 cm)

SYSTEM WIĄZAŃ: Xpress W

DOŁĄCZONE WIĄZANIE: XP W 11 GW

RDZEŃ: Poplar Wood Core

WZMOCNIENIA: Titanal

KONSTRUKCJA: Rectangular Sidewall

ROCKER: On Trail Rocker


UŻYTE TECHNOLOGIE/CECHY:

LCT SOFT:

Opatentowana przez firmę Rossignol technologia LCT została zaadoptowana aby dostarczyć większą stabilność i kontrolę podczas jazdy. Zintegrowana od dziobu do piętki „szyna mocy” eliminuje odkształcenia, zwiększając płynność i stabilność jazdy bez względu na warunki, zapewniając bardziej przystępny flex.

TITANAL:

Materiał o dużej wytrzymałosci i sztywności wykonany z aluminum z dodatkiem tytanu, stosowane w zaawansowanych konstrukcjach nart sportowych. Jego zastosowanie w ewidentny sposób poprawia dynamikę trzymanie krawędzi , precyzję sterowania nartami, wymaga jednak dobrej kondycji i techniki.

OVERSIZED SIDECUT:

Zwiększenie wymiarów poprzecznych części dziobowej i tylnej, konstrukcja ta nawet przy niedużej prędkości pozwala na łatwe wejście w skręt i precyzyjne jego prowadzenie.

ON TRAIL ROCKER – 90% CAMBER 10% SUBTELNY TIP ROCKER:

 Zaprojektowany dla precyzji na stoku, nasz profil ON TRAIL ROCKER to tradycyjny camber na 90% długości narty dla eksplozji mocy, szybkości i świetnego trzymania z subtelnym 10% rockerem na dziobach dla łatwiejszej inicjacji skrętu i kontroli.

POPLAR WOODCORE:

Serce narty zawiera rdzeń składający się z drewna topoli, wzmocniony włóknem szklanym. To sprawia, że narta zapewnia ogromną płynność jazdy i responsywność. 

RECTANGULAR SIDEWALL:

Ta konstrukcja łączy poziomo rozmieszczone warstwy materiału (drewno, włókno szklane, metal, etc.) z pionowymi ścianami bocznymi. W efekcie narty doskonale trzymają krawędź, są precyzyjne, zrównoważone i mocne.

BOOST FLEX:Podczas kiedy niektórzy narciarze preferują agresywną, dynamiczną jazdę, inni wolą bardziej zrelaksowaną jazdę na stokach. Nowe rozwiązanie Adaptive Flex spełnia potrzeby wszystkich narciarzy, oferując trzy unikalne profile flex`u: Boost, Active oraz Assist. W tych nartach zastosowany Boost Flex dostarcza niesamowitego transferu energii i responsywności dla dynamicznej mocy i osiągów.

Dane Produktu

general Ogólne

Długość nart [cm]

153

icons unisex Płeć

kobieta

icons tag Producent

ROSSIGNOL

Rodzaj nart

ALL MOUNTAIN / CROSS