NARTY ROSSIGNOL HERO ELITE PLUS TI – NX 12 2021

W przypadku montażu wiązań, prosimy o podanie długości skorupy buta, wzrostu i wagi w uwagach do danego zamówienia.

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

NARTY ROSSIGNOL HERO ELITE PLUS TI -NX 12KONECT 2021


Narty Rossignol Hero Elite Plus Ti to opracowany z myślą o zapalonych fanach jazdy wyczynowej nowy model, który zapewnia moc, precyzję i idealne wyważenie, łącząc wyczynową technologię z wysokim komfortem jazdy po utwardzonych trasach. Nowa technologia Line Control Technology (LCT) oraz szersza, 78-milimetrowa talia i taliowanie klasy GS zapewniają optymalny komfort, precyzję i wyważenie. Technologia LCT eliminuje odkształcenia, gwarantując maksymalną stabilność i optymalną trajektorię skrętu oraz kontrolę toru jazdy.


ROZMIARY(cm): 160 – 167 – 174 – 181

TALIOWANIE (mm): 130-78-110

PROMIEŃ SKRĘTU (m): 12 – 13 – 14 – 15

PROFIL TALIOWANIA: Oversized

POZIOM NARCIARZA:  zaawansowany/expert/zawodnik/instruktor

PRZEZNACZENIE: przygotowane trasy

WAGA: 4,0 kg/para (dla dł. 167 cm)

SYSTEM WIĄZAŃ: Konect

DOŁĄCZONE WIĄZANIE: NR 12 Konect

RDZEŃ: Poplar Wood Core

WZMOCNIENIA: Titanal

KONSTRUKCJA: Rectangular Sidewall

ROCKER: On trail Rocker


UŻYTE TECHNOLOGIE/CECHY:

  • LCT (LINE CONTROL TECHNOLOGY): ewolucja innowacji stosowanych w wyścigach Pucharu Świata. Z szyną, centralnie zintegrowaną na całej długości narty, konstrukcja LCT eliminuje częściowe drgania nart aby zapewnić perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę linii skrętu. Konstrukcja LCT dostarcza mocy i energii we wszystkich okolicznościach i warunkach. 
  • TITANAL: materiał o dużej wytrzymałosci i sztywności wykonany z aluminium z dodatkiem tytanu, stosowane w zaawansowanych konstrukcjach nart sportowych i experckich. Jego zastosowanie w ewidentny sposób poprawia dynamikę trzymanie krawędzi , precyzję sterowania nartami, wymaga jednak dobrej kondycji i techniki.

  • OVERSIZED SIDECUT: zwiększenie wymiarów poprzecznych części dziobowej i tylnej, konstrukcja ta nawet przy niedużej prędkości pozwala na łatwe wejście w skręt i precyzyjne jego prowadzenie.

  • ON TRAIL ROCKER – 90% CAMBER 10% SUBTELNY TIP ROCKER: zaprojektowany dla precyzji na stoku, profil ON TRAIL ROCKER to tradycyjny camber na 90% długości narty dla eksplozji mocy, szybkości i świetnego trzymania z subtelnym 10% rockerem na dziobach dla łatwiejszej inicjacji skrętu i kontroli.
  • POPLAR WOODCORE: serce narty zawiera rdzeń składający się z drewna topoli, wzmocniony włóknem szklanym. To sprawia, że narta zapewnia ogromną płynność jazdy i responsywność.
  • RECTANGULAR SIDEWALL: konstrukcja ta łączy poziomo rozmieszczone warstwy materiału (drewno, włókno szklane, metal, etc.) z pionowymi ścianami bocznymi. W efekcie narty doskonale trzymają krawędź, są precyzyjne, zrównoważone i mocne.

 

Dane Produktu

general Ogólne

Długość nart [cm]

167

icons unisex Płeć

mężczyzna

icons tag Producent

ROSSIGNOL

Rodzaj nart

ALLROUND

Zakres długości nart

160-170