NARTY HEAD V-SHAPE V6 – PR 11 GW 2021

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

NARTY HEAD V-SHAPE V6 PR 11 GW 2021


Narty Head V-Shape V6 to doskonały model dla doświadczonych narciarzy. Te narty są jak przyjaciel, którego szukałeś przez całe życie. Towarzysz na każdej trasie, który nigdy nie zboczy ze stoku, z którym pomkniesz w dół trasy lub wybierzesz się na nowe, niezbadane szlaki. Nawet nie zauważysz, kiedy dzięki niemu zostaniesz jeszcze lepszym narciarzem.


SPECYFIKACJA/CECHY:

SZEROKOŚĆ POD BUTEM: 78 mm

PŁEĆ: mężczyzna/unisex

SZYBKOŚĆ: średnia prędkość

TEREN: Wszechstronne, do jazdy na przygotowanej trasie i poza trasami, All Round

GRUPA DOCELOWA: średnio-zaawansowani, początkujący

PŁYTA: LYT PR Base

WIĄZANIE: PR 11 GW BR.85[G]m.bk/fla.red

TECHNOLOGIE/WŁAŚCIWOŚCI: LYT Tech Construction, ERA 3.0, Graphene, Power Sidewall Jacket Construction, Wood Composite Core, Structured UHM C Base, Allride Rocker


DŁUGOŚCI: 149/156/163/170/177 (cm)

PROMIEŃ: 13,5 m dla długości 170 cm

TALIOWANIE: 132/78/113 (mm) dla długości 170 cm


DOŁĄCZONE WIĄZANIE: PR 11 GW mat black / flash red

 

Wytrzymałe wiązanie all mountain z nowym designem i przeprojektowaną tylną częścią. Umieszczone w nartach Head V-Shape V6 Gwarantuje zabawę podczas zjazdów niezależnie, czy jedziesz pierwszy raz, czy jesteś zaawansowanym narciarzem. W dodatku do dobrego przeniesienia energii z buta do krawędzi narty, nowa tylna część wiązania SGX heelpiece jest kompatybilne z podeszwami GripWalk – koniec z regulacją wiązania, gdy używasz innego buta. Inteligentne wypinanie przodu w zakresie 180° w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w upadkach z rotacją i odchyleniem do tyłu. Wiązanie cechuje się także niezwykłą charakterystyką flex-u, trwałością oraz wytrzymałością.

SPECYFIKACJA:

 • wysokość stania: 31 mm
 • skala wypięcia: 3-11
 • waga: 1790 g
 • zakres wagi narciarza: od 31 kg

WŁAŚCIWOŚCI:

 • SX Toe with TRP System
 • Full Diagonal
 • AFS – Anti Friction Slider GW
 • Powerrail
 • ISO: 5355A, 9523 GripWalk
 • SXG Heel
 • Brake [G] 85mm

UŻYTE TECHNOLOGIE:


GRAPHENE:

To najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. Graphene to jednocześnie najmocniejszy materiał – twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach – Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.


ERA 3.0 

Nowe narty V-Shape z technologią ERA 3.0 to kombinacja technologi, kształtu, geometrii oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich. Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie.

ALLRIDE ROCKER – Łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu. 
PROGRESYWNY PROMIEŃ – Płynne skręty. Normalny rocker zmusza narciarzy do bardzo mocnego „zakrawędziowania” narty, aby uzyskać kontakt krawędzi ze śniegiem na całej jej długości. Progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem przy mniejszym o 50% „zakrawędziowaniu” narty. Więcej krawędzi na śniegu to większe trzymanie krawędzi. 
INTELLIRISE REBOUND – Inteligentna stabilność. Przenieśliśmy legendarne piezoelektryczne włókna do przedniej części narty. Nieprzyjemne wibracje dziobu, które czuć w normalnych konstrukcjach rocker, tutaj nie występują.


KONSTRUKCJA LYT TECH:

Tworząc serię nart z super lekkim rdzeniem drewnianym  i wzmocnionym materiałem Graphen na całej długości narty, inżynierowie HEAD byli stanie zwiększyć jej moc i wytrzymałość, jednocześnie czyniąc ją niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi sprawiła, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. V-Shape LYT zapewnia bezwysiłkową kontrolę, lepsze sterowanie i inicjację skrętu.ZASTRZEŻENIE:

Uwaga: wybranych nart HEAD można używać jedynie w połączeniu z określonymi wiązaniami firmy HEAD lub Tyrolia, których montażem, dopasowaniem i serwisowaniem musi zająć się uprawniony sprzedawca sprzętu sportowego lub uprawniony serwisant. Zapewniane gwarancje przestaną obowiązywać, jeśli wiązania będą montowane, dopasowywane i serwisowane w sposób niewłaściwy.
Prawo do odwołania nie ma zastosowania w przypadku nart i wiązań, które zostały zamontowane i wstępnie dopasowane zgodnie z wymogami Użytkownika i których nie można zdemontować bez uszkodzenia nart (np. narty, w których wywiercono wcześniej otwory w celu zamontowania wiązań).

Dane Produktu

general Ogólne

Długość nart [cm]

156

icons unisex Płeć

mężczyzna

icons tag Producent

HEAD

Rodzaj nart

ALLROUND

Zakres długości nart

160-170