NARTY HEAD V-SHAPE V2- PR 11 GW 2020

Narty Head V-Shape V2-PR 11 GW to idealny wybór dla początkujących narciarzy, z nimi powrót po latach lub stawianie pierwszych kroków będą błahostką.

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

NARTY HEAD V-SHAPE V2-PR 11 GW 2020


Narty Head V-Shape V2-PR 11 GW 2020 to idealny wybór dla początkujących narciarzy, z nimi powrót po latach lub stawianie pierwszych kroków okażą się błahostką. Szerokie „łopaty” sprawiają, że wykonywanie skrętów jest dziecinnie łatwe, natomiast dłuższe krawędzie poprawiają stabilność oraz kontrolę. Wyposażone w technologię Era 3.0. Narty Head V-Shape V2-PR 11 GW 2020 sprawią, że umiejętności narciarskie oraz pewność siebie będą rosły z każdym dniem.


SPECYFIKACJA/CECHY:

TYP NARTY: All Mountain

SZEROKOŚĆ POD BUTEM: 70 mm

PŁEĆ: mężczyzna/unisex

SZYBKOŚĆ: mała prędkość

TEREN: Wszechstronne, do jazdy na przygotowanej trasie i poza trasami

GRUPA DOCELOWA: początkujący/amatorzy

WIĄZANIE: PR 11 GW BR.78[G]m.bk/wh

TECHNOLOGIE/WŁAŚCIWOŚCI: LYT Tech Construction, ERA 3.0, Power Fiber Jacket Construction, Synthetic Core, Structured UHM C Base, Allride Rocker


DŁUGOŚCI: 142/149/156/163/170

PROMIEŃ: 12,4 m dla długości 170 cm

TALIOWANIE: 128 mm/70 mm/108 mm dla długości 170 cm


DOŁĄCZONE WIĄZANIE: PR 11 GW

pr 11 gw opis

Wytrzymałe wiązanie all mountain z nowym designem i przeprojektowaną tylną częścią. Gwarantuje zabawę podczas zjazdów niezależnie, czy jedziesz pierwszy raz, czy jesteś zaawansowanym narciarzem. W dodatku do dobrego przeniesienia energii z buta do krawędzi narty, nowa tylna część wiązania SGX heelpiece jest kompatybilne z podeszwami GripWalk – koniec z regulacją wiązania, gdy używasz innego buta. Inteligentne wypinanie przodu w zakresie 180° w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w upadkach z rotacją i odchyleniem do tyłu. Wiązanie cechuje się także niezwykłą charakterystyką flex-u, trwałością oraz wytrzymałością.

SPECYFIKACJA:

 • wysokość stania: 31 mm
 • skala wypięcia: 3-11
 • waga: 1790 g
 • zakres wagi narciarza: od 31 kg

WŁAŚCIWOŚCI:

 • SX Toe with TRP System
 • Full Diagonal
 • AFS – Anti Friction Slider GW
 • Powerrail
 • ISO: 5355A, 9523 GripWalk
 • SXG Heel
 • Brake [G] 78mm

UŻYTE TECHNOLOGIE:


ERA 3.0 

Nowe narty V-Shape z technologią ERA 3.0 to kombinacja technologi, kształtu, geometrii oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich. Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie.

ALLRIDE ROCKER – Łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu. 
PROGRESYWNY PROMIEŃ – Płynne skręty. Normalny rocker zmusza narciarzy do bardzo mocnego „zakrawędziowania” narty, aby uzyskać kontakt krawędzi ze śniegiem na całej jej długości. Progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem przy mniejszym o 50% „zakrawędziowaniu” narty. Więcej krawędzi na śniegu to większe trzymanie krawędzi. 
INTELLIRISE REBOUND – Inteligentna stabilność. Przenieśliśmy legendarne piezoelektryczne włókna do przedniej części narty. Nieprzyjemne wibracje dziobu, które czuć w normalnych konstrukcjach rocker, tutaj nie występują.ZASTRZEŻENIE:

Uwaga: wybranych nart HEAD można używać jedynie w połączeniu z określonymi wiązaniami firmy HEAD lub Tyrolia, których montażem, dopasowaniem i serwisowaniem musi zająć się uprawniony sprzedawca sprzętu sportowego lub uprawniony serwisant. Zapewniane gwarancje przestaną obowiązywać, jeśli wiązania będą montowane, dopasowywane i serwisowane w sposób niewłaściwy.
Prawo do odwołania nie ma zastosowania w przypadku nart i wiązań, które zostały zamontowane i wstępnie dopasowane zgodnie z wymogami Użytkownika i których nie można zdemontować bez uszkodzenia nart (np. narty, w których wywiercono wcześniej otwory w celu zamontowania wiązań).

Dane Produktu

general Ogólne

Długość nart [cm]

149, 156, 163, 170

icons unisex Płeć

mężczyzna

icons tag Producent

HEAD

Rodzaj nart

ALL MOUNTAIN / CROSS