NARTY HEAD SUPERSHAPE I.RALLY-PRD 12 GW 2020

W przypadku montażu wiązań, prosimy o podanie długości skorupy buta, wzrostu i wagi w uwagach do danego zamówienia.

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

NARTY HEAD SUPERSHAPE I.RALLY-PRD 12 GW 2020


Narty Head Supershape I.Rally-PRD 12 GW 2020 sprawią, że na stoku skręty będą bardziej zgrabne, dynamiczne i precyzyjne, dzięki świetnemu przeniesieniu energii z buta do krawędzi narty. Mocne taliowanie uwalnia jeszcze więcej prędkości w czasie skrętu. Dołączone wiązanie PRD 12 GW kompatybilne z podeszwami GripWalk, zadbają o bezpieczeństwo. Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap, z drewnianym rdzeniem i ślizgiem UHM C, wyposażona jest w technologie Graphene, Kers oraz Era 3.0 S. Head Supershape i.Rally to narty z najwyższej półki do jazdy w każdym terenie.


SPECYFIKACJA/CECHY:

TYP NARTY: Race

SZEROKOŚĆ POD BUTEM: 76 mm

PŁEĆ: mężczyzna/unisex

SZYBKOŚĆ: szybko

TEREN: Przygotowana trasa

GRUPA DOCELOWA: zaawansowani/eksperci

WIĄZANIE: PRD 12 GW BR.85[F]m.bk/fla.rd

TECHNOLOGIE/WŁAŚCIWOŚCI: KERS, ERA 3.0 S, Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction, RD Race Structured UHM C Base, Speed Rocker


DŁUGOŚCI: 156/163/170/177

PROMIEŃ: 13,7 dla długości 170

TALIOWANIE: 135 / 76 / 114 dla długości 170


DOŁĄCZONE WIĄZANIE: PRD 12 GW

prd 12 gw opis

Wiązanie firmy Tyrolia PRD 12 GW w nartach Head Supershape I.Rally wyposażone jest w sprawdzoną technologię PowerRail zagwarantuje osiągi z dużym poziomem stabilności i wytrzymałości. Kompatybilne z butami Alpine oraz z podeszwami GripWalk. Z tym wiązaniem typu All Mountain poczujesz się komfortowo w każdych warunkach. W razie ewentualnego upadku o bezpieczeństwo zadba funkcja Full Diagonal wypnie buta w zakresie 180 stopni, pionowo i horyzontalnie z wiązania. Twoje ścięgna, wiązadła stawy oraz mięśnie będą o wiele mniej narażone na kontuzję.

SPECYFIKACJA:

 • wysokość stania: 33,5 mm
 • skala wypięcia: 3,5 – 12
 • waga: 2000 g
 • zakres wagi narciarza: od 36 kg

WŁAŚCIWOŚCI:

 • RX (Light Diagonal) Toe with TRP System
 • Full Diagonal
 • AFS – Anti Friction Slider GW
 • Powerrail
 • ISO: 5355A, 9523 GripWalk
 • D-RX (Diagonal) Heel
 • Brake [F] 85mm

UŻYTE TECHNOLOGIE:


GRAPHENE:

To najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. Graphene to jednocześnie najmocniejszy materiał – twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach – Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

https://www.youtube.com/watch?v=hdEyTBnl7Pk


KERS: 

Technologia zapoczątkowana w Formule 1 stawia naszych zawodników tam gdzie być powinni – w pierwszej linii. KERS działa jak turbosprężarka zapewniając dodatkową moc i przyspieszenie, usztywniając tył narty podczas wyjścia ze skrętu. Ta technologia jest w pełni zintegrowanym oraz automatycznym systemem.

Technologia HEAD KERS jest ewolucją idei stojącej za technologią HEAD Intelligence. W przeciwieństwie do Intelligence, KERS nie wpływa na sztywność poprzeczną narty, ale dodatkowo wzmacnia jej elastyczność wzdłużną. Ponadto technologia KERS oparta jest na zupełnie nowym chipie zdolnym do kumulowania energii oraz przechowywania jej aż do właściwego momentu. Włókna piezoelektryczne przekształcają energię kinetyczną w energię elektryczną , która jest magazynowana w zatopionym w narcie chipie. Energia elektryczna jest natychmiastowo uwalniana do odpowiednich części narty wskazywanych przez specjalne czujniki. Uwolnienie energii w odpowiednim czasie jest automatycznie kontrolowane. W zależności od poszczególnych modeli nart, czujniki mogą być wcześniej programowane – im bardziej agresywna ma być narta, tym sztywniejsza stanie się jej tylna część. Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu. W tym momencie aktywny mikrochip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty. Tył narty natychmiast sztywnieje, zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu.

 1. PRZED SKRĘTEM – włókna nienaładowane: podczas jazdy po prostej system pozostaje nie aktywny i narty zachowują się w naturalny sposób.
 2. WEJŚCIE W ZAKRĘT – chip zaczyna się ładować: narta doświadcza wygięcia podczas zakrętu. W tym momencie energia jest przekazana do chipa.
 3. PODCZAS ZAKRĘTU – energia jest przechowywana: po osiągnięciu maksymalnego ugięcia nart chip zostaje w pełni załadowany.
 4. WYJŚCIE Z ZAKRĘTU – chip przekazuje energię: następuje efekt odbicia, poprzez usztywnienie tylnej części narty.
 5. MAKSYMALNE PRZYSPIESZENIE – chip rozładowany: usztywnienie tyłu narty zwiększa odbicie, które potęguje przyspieszenie po wyjściu ze skrętu.

SPEED ROCKER:

delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, umożliwiają doskonałe osiągi, łatwe rozpoczynanie skrętów i uniwersalność w miękkim śniegu. Taka kombinacja rockera i cambera pozwoli by, wydostać to co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem.


ERA 3.0 S

Sportowa wersja technologii ERA 3.0 – Nowe narty Supershape z technologią ERA 3.0 S to kombinacja technologi, kształtu, geometrii oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich. Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie.


GRAPHENE WORLDCUP SANDWICH CAP CONSTRUCTION:

Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów znanych ludzkości. Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.ZASTRZEŻENIE:

Uwaga: wybranych nart HEAD można używać jedynie w połączeniu z określonymi wiązaniami firmy HEAD lub Tyrolia, których montażem, dopasowaniem i serwisowaniem musi zająć się uprawniony sprzedawca sprzętu sportowego lub uprawniony serwisant. Zapewniane gwarancje przestaną obowiązywać, jeśli wiązania będą montowane, dopasowywane i serwisowane w sposób niewłaściwy.
Prawo do odwołania nie ma zastosowania w przypadku nart i wiązań, które zostały zamontowane i wstępnie dopasowane zgodnie z wymogami Użytkownika i których nie można zdemontować bez uszkodzenia nart (np. narty, w których wywiercono wcześniej otwory w celu zamontowania wiązań).

Dane Produktu

general Ogólne

Długość nart [cm]

163

icons unisex Płeć

mężczyzna

icons tag Producent

HEAD

Rodzaj nart

ALLROUND