NARTY HEAD KORE 93 2020 – ATTACK² 11 GW

Narty Kore 93 bez problemu radzą sobie poza trasą, więc doskonale nadają się na pierwsze kroki w świecie freeride’u.

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

NARTY HEAD KORE 93 2020 – ATTACK² 11 GW

Narty Head Kore 93 są łatwe w prowadzeniu, przeznaczone dla doświadczonych oraz wysoce zaawansowanych narciarzy. Bez problemu radzą sobie poza trasą, więc doskonale nadają się na pierwsze kroki w świecie freeride’u. To uniwersalny model odznaczający się dynamiką i niestwarzający kłopotów. Dzięki temu możesz oszczędzać siły, aby dłużej cieszyć się przygodą w świeżym puchu. Świetnie nadaje się też do skitouringu: te lekkie narty łatwo możesz wnieść na górę a następnie zjechać. Również na przygotowanych trasach narty Head Kore 93 sprawią, że zabłyśniesz i poczujesz się jak w domu.


SPECYFIKACJA/CECHY:

TYP NARTY: Free Ski

TEREN: All Ride

SZYBKOŚĆ: Szybko

GRUPA DOCELOWA: Zaawansowany

WIĄZANIE: ATTACK² 11 GW BR.100[L]fla.yw

TECHNOLOGIE/WŁAŚCIWOŚCI: Graphene-KOROYD-Carbon Sandwich Cap Construction, KARUBA Light Weight Wood Core, Topless Tech, Structured UHM C Base, Tip-Tail Rocker


DŁUGOŚCI: 153/162/171/180/189

PROMIEŃ: 16,4 m dla długości 180 cm

TALIOWANIE: 133 mm/93 mm/115 mm dla długości 180 cm


DOŁĄCZONE WIĄZANIE: ATTACK² 11 GW flame yellow

head kore wroclaw

AAAttack² 11 GW to pełne mocy, bezpieczne i stylowe wiązania dla narciarzy all mountain i specjalizujących się w nowoczesnych ewolucjach freeskierów.

 • WYSOKOŚĆ: 21 mm
 • DIN: 3 – 11
 • WAGA: 1800 g
 • WAGA NARCIARZA: from 31 kg

WŁAŚCIWOŚCI:

 • FR PRO² Toe
 • AFD Metal GW
 • ISO: 5355A, 9523 GripWalk
 • SX FR Heel
 • Brake [L] 90mm

UŻYTE TECHNOLOGIE/WŁAŚCIWOŚCI:


head kore narty sklep sportowy

HISTORIA INNOWACJI, DESIGNU, LEKKOŚCI, MOCY I NOWYCH PERSPEKTYW WE FREERIDZIE. ZAPOCZĄTKOWANA PRZEZ PROSTY POMYSŁ, PRZEDSTAWIAJĄCY UNIKALNE CECHY NARTY I ODNOSZĄCY SIĘ DO POWODU DLA KTÓREGO UPRAWIAMY FREERIDE…..ŚWIEŻEGO OPADU ŚNIEGU.

LEKKOŚĆ: Rewolucyjna konstrukcja została wykończona poliestrową powłoką zamiast standardowej warstwy zewnętrznej. Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie krawędzi.

UNOSZENIE W PUCHU: Użycie Graphene w dziobie i piętce narty pozwoliło na zmniejszenie i rozłożenie masy narty. Cieńszy profil poprawia unoszenie w puchu i zwiększa jej manewrowość.

KONTROLA: Absorbujący wstrząsy Koroyd zapewnia narciarzowi precyzyjną kontrolę w każdych warunkach, a narta gwarantuje sztywność poprzeczną i idealną stabilność.

KORE TO NAJBARDZIEJ TECHNICZNIE WYSZUKANA NARTA FREERIDE W FIRMIE HEAD, OTO DLACZEGO:

 • GRAPHENE:

To najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. Graphene to jednocześnie najmocniejszy materiał – twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali. Wykorzystanie go przy budowie dzioba i piętki w nartach Kore sprawiło, że są lżejsze oraz zwiększyło elastyczność podczas jazdy w puchu.

https://www.youtube.com/watch?v=hdEyTBnl7Pk

 • KOROYD:

Jest to materiał w kształcie plastra miodu umieszczony w rdzeniu narty Kore. Jest niebywale lekki i niesamowicie elastyczny. Jego wytrzymałość i elastyczność sprawia, że narty Kore są tak wyjątkowe.

 • KARUBA:

Rdzeń drewniany Karuba nadaje narcie osobowości i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi. Połączenie zalet Karuba, Koroyd i Graphene poprawia właściwości narty czyniąc ją lekką i idealnie zbalansowaną.


RDZEŃ KARUBA LIGHT WEIGHT WOOD CORE:

Wykorzystanie rdzenia drewnianego Karuba zapewnia idealny balans pomiędzy gęstością, wytrzymałością oraz wagą.


ZASTRZEŻENIE

Uwaga: wybranych nart HEAD można używać jedynie w połączeniu z określonymi wiązaniami firmy HEAD lub Tyrolia, których montażem, dopasowaniem i serwisowaniem musi zająć się uprawniony sprzedawca sprzętu sportowego lub uprawniony serwisant. Zapewniane gwarancje przestaną obowiązywać, jeśli wiązania będą montowane, dopasowywane i serwisowane w sposób niewłaściwy.

Prawo do odwołania nie ma zastosowania w przypadku nart i wiązań, które zostały zamontowane i wstępnie dopasowane zgodnie z wymogami Użytkownika i których nie można zdemontować bez uszkodzenia nart (np. narty, w których wywiercono wcześniej otwory w celu zamontowania wiązań).

Dane Produktu

general Ogólne

Długość nart [cm]

180

icons unisex Płeć

mężczyzna

icons tag Producent

HEAD

Rodzaj nart

ALL MOUNTAIN / CROSS