Kije Leki Giulia S

Kije Leki Speed S to sprzęt dla najbardziej wymagających miłośników narciarstwa oraz wszystkich bezkompromisowych, zapalonych sportowców wyczynowych.

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

Kije Leki Giulia S


Giulia S to lekkie aluminiowe kije narciarskie dla wymagających kobiet. Zastosowany w tym modelu rewolucyjny system Trigger S umożliwia bardzo szybkie wpinanie i wypinanie specjalnej obejmy lub przystosowanych do niej rękawic, lecz przede wszystkim zapewnia maksimum bezpieczeństwa podczas upadku. Integralną częścią systemu Trigger S jest bezpiecznik, którego zadaniem jest błyskawiczne uwolnienie dłoni od kija, czego efektem jest znaczne zminimalizowanie ryzyka kontuzji nadgarstka oraz barku, które w sumie stanowią aż 29% wszystkich urazów mogących wystąpić podczas uprawiania narciarstwa.


Parametry techniczne:

Materiał:
Aluminiowa rurka o średnicy 16mm i wytrzymałości HTS 5.5

Rękojeść:
Trigger S Compact Grip – Ergonomiczna, pochylona do przodu rękojeść wyposażona w rewolucyjny system Trigger S, który umożliwia błyskawiczne wpinanie i wypinanie się z kijów, zapewnia komfort podczas jazdy na nartach i gwarantuje pełną kontrolę nad kijami, lecz przede wszystkim zapewnia maksimum bezpieczeństwa podczas upadku. Integralną częścią systemu Trigger S jest element sprężynowy, który w momencie przeciążenia zwalnia zaczep, do którego przypięty jest pasek lub rękawica i w ułamku sekundy „odcina” narciarza od kija, minimalizując w ten sposób ryzyko wystąpienia kontuzji.

 

Pasek:
Trigger S Vario (S-M-L) – Secjalna rękawica, stanowiąca element systemu Trigger S, który pozwala na błyskawiczne wpięcie lub wypięcie kija. Jej unikalna konstrukcja sprawia, iż każda damska dłoń idealnie wpasowuje się w nią. Rękawica wyściełana jest materiałem typu mesh.

Grot:
Steel Flex Tip – Grot wykonany ze stali hartowanej. Cechuje się optymalną wytrzymałością na uderzenia.

Talerzyk:
Cobra Basket – Dwukomponentowy, niezwykle wytrzymały i zarazem elastyczny talerzyk, wyposażony od dołu w twarde wypustki zwiększające stabilność kija podczas wbijania go w śnieg.

Cechy specjalne:

Clear Varnish – Specjalna powłoka zabezpieczająca w najwyższym stopniu lakier przed zadrapaniami
Matt Varnish – Elektrochemiczny proces farbowania aluminiowych powierzchni, absolutnie wytrzymały na zadrapania, dający matową powłokę


 

Dane Produktu

general Ogólne

Długość kijka [cm]

110, 115, 120

icons tag Producent

LEKI

Sprzęt zimowy

KIJE NARCIARSKIE