KIJE KOMPERDELL PROVOLUTION WHITE 2019

Kije Komperdell Provolution White 2019 są idealne na stok narciarski. Wyprodukowane z aluminium 5083, średnica to 18 milimetrów. Maksimum zabawy po przystępnej cenie.

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

129.00

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

KIJE KOMPERDELL PROVOLUTION WHITE 2019


Kije Komperdell Provolution White 2019 są idealne na stok narciarski. Wyprodukowane z aluminium 5083, średnica to 18 milimetrów. Maksimum zabawy po przystępnej cenie.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Uchwyt: Lightning 120 rubber grip

Pasek: system strap

Materiał i średnica rurki: aluminum 5083, 18 mm

Koszyk: mini race basket with logo

Końcówka: steel tip

Sezon: zima 2018/19

Kolor: biały

Dostępne rozmiary: 110, 115, 120

Firma Komperdell jest bardzo dumna ze swoich doskonałych produktów wytwarzanych w Austrii oraz ze swojego światowej klasy serwisu. Jest jedynym producentem z bezpośrednią usługą serwisu. ZWRACASZ PRODUKT BEZPOŚREDNIO DO NICH – ONI SIĘ TYM ZAJMĄ, NIEZALEŻNIE CO SIĘ STAŁO!

 


Firma Komperdell sama opracowuje materiały do rurek z włókna węglowego (carbon fiber) na własną rękę. Połączenie najwyższej jakości japońskiego włókna węglowego z unikalnymi technikami produkcji  oraz żywicy, poskutkowało wyprodukowaniem najwyższej jakości karbonowych kijków, które się łamią dopiero przy nacisku od 200 kilo.

Firma przeszła długą drogę – od kijków z drzewa orzechowego i bambusa w latach 30stych, aż do dzisiejszych, praktycznie niełamiących się kijków z włókna węglowego. Od założenia firmy ponad 80 lat temu, sto procent ich kijków zostało wyprodukowanych w Austrii z myślą o zachowaniu najwyższej jakości, stałości i niezmienności.

Komperdell także szczyci się bliską współpracą z profesjonalnymi zawodnikami, która popycha firmę do jeszcze większego zapału do rozwijania swoich produktów. Ultra lekkie kijki, ciągłość innowacji, i najwyższa jakość firmy Komperdell sprawia, że ponad 300 profesjonalnych zawodników używa i ufa ich produktom.

Dane Produktu

general Ogólne

Długość kijka [cm]

110, 115, 120

icons unisex Płeć
icons tag Producent

KOMPERDELL

Sprzęt zimowy

KIJE NARCIARSKIE