KIJE KOMPERDELL NATIONALTEAM SUPER-G 18mm 2019

Kije Komperdell Nationalteam Super-G 18mm 2019 są bardzo lekkie, lecz twarde jak stal. Lekkość w rozsądnej cenie. Wykonane są z aluminium 7075-T6, ich średnica to 18 milimetrów.

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

KIJE KOMPERDELL NATIONALTEAM SUPER-G 18mm 2019


Kije Komperdell Nationalteam Super-G 18mm 2018 są bardzo lekkie, lecz twarde jak stal. Lekkość w rozsądnej cenie. Wykonane są z aluminium 7075-T6, ich średnica to 18 milimetrów.


Firma Komperdell do produkcji swoich aluminiowych kijów używa najtwardszego stopu aluminium: składników cynku i magnezu połączonych ze skomplikowaną technologią stapiania. Rezultatem jest nadzwyczajna twardość podobna do stali.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Uchwyt: rubber race grip

Pasek: powder strap

Materiał i średnica rurki: aluminum 7075-T6, 18 mm

Koszyk: downhill basket

Końcówka: tungsten/carbide flex tip

Sezon: zima 2018/19

Kolor: zielony, czarny

Firma Komperdell jest bardzo dumna ze swoich doskonałych produktów wytwarzanych w Austrii oraz ze swojego światowej klasy serwisu. Jest jedynym producentem z bezpośrednią usługą serwisu. ZWRACASZ PRODUKT BEZPOŚREDNIO DO NICH – ONI SIĘ TYM ZAJMĄ, NIEZALEŻNIE CO SIĘ STAŁO!

 


Firma Komperdell sama opracowuje materiały do rurek z włókna węglowego (carbon fiber) na własną rękę. Połączenie najwyższej jakości japońskiego włókna węglowego z unikalnymi technikami produkcji  oraz żywicy, poskutkowało wyprodukowaniem najwyższej jakości karbonowych kijków, które się łamią dopiero przy nacisku od 200 kilo.

Firma przeszła długą drogę – od kijków z drzewa orzechowego i bambusa w latach 30stych, aż do dzisiejszych, praktycznie niełamiących się kijków z włókna węglowego. Od założenia firmy ponad 80 lat temu, sto procent ich kijków zostało wyprodukowanych w Austrii z myślą o zachowaniu najwyższej jakości, stałości i niezmienności.

Komperdell także szczyci się bliską współpracą z profesjonalnymi zawodnikami, która popycha firmę do jeszcze większego zapału do rozwijania swoich produktów. Ultra lekkie kijki, ciągłość innowacji, i najwyższa jakość firmy Komperdell sprawia, że ponad 300 profesjonalnych zawodników używa i ufa ich produktom.

Dane Produktu

general Ogólne

Długość kijka [cm]

120, 125, 130, 135

icons unisex Płeć
icons tag Producent

KOMPERDELL

Sprzęt zimowy

KIJE NARCIARSKIE