KASK ROWEROWY KELLYS RAVE white

Kask rowerowy Kellys Rave to stylowy i wytrzymały model MTB wykonany w technologii In-mold. Niska waga i 16 dużych otworów wentylacyjnych zapewniają komfort i pełną wentylację na szlaku. Bezpieczeństwo jest zapewnione przez łatwe i szybkie dopasowanie do rozmiaru głowy i specjalną klamrę magnetyczną Fidlock, którą otwiera się poprzez przesuwanie boczne za pomocą zaledwie dwóch palców, dzięki czemu można je łatwo otworzyć w rękawicach. Wewnętrzne wypełnienie antybakteryjne i zdejmowany daszek w komplecie. Zwiększona widoczność dzięki naklejkom odblaskowym z tyłu kasku.

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

KASK ROWEROWY KELLYS RAVE white


Kask rowerowy Kellys Rave to stylowy i wytrzymały model MTB wykonany w technologii In-mold. Niska waga i 16 dużych otworów wentylacyjnych zapewniają komfort i pełną wentylację na szlaku. Bezpieczeństwo jest zapewnione przez łatwe i szybkie dopasowanie do rozmiaru głowy i specjalną klamrę magnetyczną Fidlock. Otwiera się ją poprzez przesuwanie boczne za pomocą zaledwie dwóch palców, dzięki czemu można je łatwo otworzyć w rękawicach. Wewnętrzne wypełnienie antybakteryjne i zdejmowany daszek w komplecie. Zwiększona widoczność dzięki naklejkom odblaskowym z tyłu kasku.

Rozmiary: S/M ( 55 – 61 cm),  M/L ( 60 – 64 cm)


akcesoria rowerowe wroclaw


JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR KASKU: Dobranie odpowiedniego rozmiaru kasku jest jednym z najważniejszych czynników gwarantujących bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Dlatego warto mieć pewność, że wybrany przez nas kask będzie odpowiednio dopasowany do naszej głowy. Każdy kask na naszej stronie ma podany rozmiar w centymetrach, dlatego warto odpowiednio zmierzyć obwód głowy aby wybrany kask pasował idealnie i odpowiednio spełniał swoje zadanie. Do właściwego pomiaru wystarczy centymetr lub miara krawiecka. Należy objąć głowę swobodnie, tak, żeby nie było ucisku na skórę. Miara powinna być przeprowadzona około 1-2 cm nad linią brwi oraz przebiegać tuż nad uszami. Należy odczytać obwód głowy w centymetrach oraz na tej podstawie dobrać taki sam rozmiar kasku.

Przy pierwszym założeniu wybrany kask może wydawać się zbyt ciasny, jednak po pewnym czasie noszenia wewnętrzne wkładki dopasują się do indywidualnego kształtu głowy.

Dane Produktu

general Ogólne

Akcesoria i części rowerowe

kaski rowerowe

icons tag Producent

KELLYS

Rozmiar kasku

M/L, S/M