GOGLE NARCIARSKIE HEAD GALACTIC FMR+SpareLens 2019 pink

Gogle narciarskie Head Galactic FMR+SpareLens 2019 Pink to średniego rozmiaru konstrukcja bezramkowa z podwójną sferyczną szybą o doskonałych parametrach ochrony przed UV oraz parowaniem. Model ten wyposażono w piankę o podwójnej gęstości z polarem zapewniającą doskonały komfort i dopasowanie. W tym modelu – dodatkowa szyba na niekorzystne warunki pogodowe w zestawie.

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

450.00

BRAK TOWARU

BRAK TOWARU

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

GOGLE NARCIARSKIE HEAD GALACTIC FMR+SpareLens 2019 pink


Gogle narciarskie Head Galactic FMR+SpareLens 2019 pink to średniego rozmiaru konstrukcja bezramkowa z podwójną sferyczną szybą o doskonałych parametrach ochrony przed UV oraz parowaniem. Model ten wyposażono w piankę o podwójnej gęstości z polarem zapewniającą doskonały komfort i dopasowanie. W tym modelu – dodatkowa szyba na niekorzystne warunki pogodowe w zestawie.


SZKŁO: FMR pink: S3, VLT 14%

SZKŁA ZAPASOWE: Orange Lens: S1, VLT 57%


Zalety modelu HEAD GALACTIC FMR+SpareLens:

  • UV400 oraz Anti-Fog to maksymalne właściwości ochronne przed promieniami UV oraz ich zdolność do ograniczenia parowania. Światło w górach jest często bardzo intensywne więc Twoje oczy potrzebują najlepszej ochrony. W warunkach zwiększonej wilgotności ich funkcja zabezpieczająca przed parowaniem utrzymuje najlepszą możliwą widoczność.
  • FMR to kolorowe, lustrzane wykończenie szyb gogli, które zapewnia dodatkową ochronę przed światłem. W słoneczne dni w górach natężenie światła jest tak duże, że potrzebna jest maksymalna możliwa ochrona.
  • Framelens – to konstrukcja z wewnętrzną ramką, utrzymującą szybę w sposób zapewniający wygląd modelu bezramkowego. Jednocześnie możliwa jest łatwa wymiana szyb w więc dostosowanie do zmiennych warunków oświetleniowych.
  • Pianka Comfort Foam Microfleece to wyjątkowa jednorodna konstrukcja regulująca mikroklimat wewnątrz gogli, zapewniająca odpowiednie dopasowanie i perfekcyjne połączenie gogli ze skórą.
  • Silikonowa warstwa na wewnętrznej stronie paska gogli zwiększa jego przyczepność na powierzchni kasku, znacznie skutecznie utrzymując je na miejscu.
  • Możliwość wymiany szyby w przypadku zmiany warunków pogodowych lub jej uszkodzenia. Dzięki temu możemy dłużej cieszyć się z gogli i zapewnić sobie odpowiednią widoczność.
  • Dodatkowa szyba w zestawie
  • Dopasowane kształtem do kasków HEAD.

Dane Produktu

general Ogólne

icons unisex Płeć
icons tag Producent

HEAD