DETERGENT FELDTEN TEXTILE WASH

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

49.00

BRAK TOWARU

BRAK TOWARU

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

DETERGENT FELDTEN TEXTILE WASH


Feldten Textile Wash to detergent do prania wszystkich funkcjonalnych tkanin i membran. Podstawa do czyszczenia i pielęgnacji, zapewniająca higieniczne pranie, która jest przeznaczona do wszystkich funkcjonalnych ubrań. Utrzymuje oddychalność i wodoodporność. Nie zawiera wybielaczy, barwników ani innych dodatków. Delikatne czyszczenie, maksymalna oddychalność i higieniczne pranie osiąga się w temperaturze zaledwie 30 ° C.


  • Utrzymuje materiał, aby mógł wchłonąć impregnację, dzięki czemu pozostaje w 100% wodoodporny, wiatroodporny i oddychający.
  • Wydajne i higieniczne pranie w 30 ° C
  • Nadaje się do stosowania w pralce lub praniu ręcznym
  • Zaprojektowany do optymalnego prania Softshell, Gore-Tex®, Dryfit®, Sympatex®, CoolMax®, Thinsulate, Dermizax i innych tkanin mieszanych.

Zastosowanie:

Dodaj odmierzoną ilość prania tkanin, do którego zwykle dodajesz detergent, wybierz program i temperaturę, zgodnie z instrukcją na opakowaniu butelki. Zdjęcia zalecanego dawkowania dotyczą zarówno mycia rąk, jak i pralki. Nie używaj płynu do płukania tkanin! Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji, które pojawiają się na odzieży.

WAŻNA INFORMACJA:

Pamiętaj, że można go stosować jednocześnie z impregnacją Wheld-In-Proof firmy Feldten.

Krótko mówiąc, jedną z największych zalet Feldten jest to, że czyszczenie i impregnacja mogą być wykonywane w jednym i tym samym cyklu prania.

Dozuj tekstylia Pierz do dozownika detergentu, Pierz w dowód do komory na płyn do zmiękczania tkanin, oszczędzając w ten sposób obsługę, energię i znacznie ułatwiając impregnację odzieży funkcjonalnej, aby działała tak, jak powinna przez cały sezon. Pranie w praniu trwa do 5 prań w praniu tkanin.

Pranie tkanin ma zdolność przywracania właściwości funkcjonalnych materiałów pranych w konwencjonalnym detergencie. Po prostu umyj w nim 3 razy.


feldten logo

Dane Produktu

general Ogólne

icons tag Producent

FELDTEN

Sprzęt zimowy

IMPREGNATY