BUTY NARCIARSKIE DALBELLO PANTERRA 100 GW

Wyprzedaż Odzieży Narciarskiej

Kolekcje męskie, damskie i dziecięce w obniżce do -70%

0 dni 00 h 00 min 00 sek

Odbierz w sklepie

Odbierz jeszcze dzisiaj!

Paczkomat InPost

Zamów do dowolnego Paczkomatu w Polsce

Kurier GLS

Kurier GLS przywiezie Ci paczkę pod wskazany adres

ZA DARMO

1-2 DNI                                           15,99 PLN

1-2 DNI                                               20 PLN

0 Osób oglądających ten produkt teraz!

Metody Płatności:

payment methods

Opis Produktu

BUTY NARCIARSKIE DALBELLO PANTERRA 100 GW


Buty narciarskie Dalbello Panterra 100 GW to absolutny bestseller! Rewolucyjny materiał IRFRAN pozwolił na obniżenie wagi, dzięki czemu uzyskały wagę 2050g na sztukę co w tej klasie butów jest rewelacją. Lekkie wytrzymałe klamry, język DB Kinetic Tongue i laserowe wykończenie skorupy. 100% personalizacji z systemem My Fit. Anatomiczny kształt skorupy, termoformowalny liner oraz skorupa, to klucz do uzyskania idealnego komfortu. Za wyjątkowy komfort Panterry odpowiada konstrukcja Cabrio. Żadna inna konstrukcja nie oferuje takiej wygody, już przy zakładaniu butów. Środkowa klamra Dynalink ustawiona pod katem, umożliwia optymalną stabilizację pięty. Skorupa jest wstępnie odbarczona w 4 newralgicznych miejscach stopy. Szerokość buta w strefie palców jest regulowana dzięki przeciwstawnej klamrze w zakresie 102-100mm. Dzięki Rocker Stance zyskujemy większą kontrolę nad nartami, przy mniejszym wysiłku, korzystając z rockerowych właściwości nart. Buty wewnętrzne są wstępnie uformowane i gotowe do jazdy od razu po rozpakowaniu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest termiczne dopasowanie skorupy po wygrzaniu, co daje nam możliwość pełnej personalizacji buta. Panterra to but wszechstronny i bardzo bogaty w technologię. Sprawdzi się przy ostrych zjazdach ale tez i w puchu po krótkim podejściu, co ułatwia funkcja podchodzenia SKI/HIKE. Buty w programie MY FIT – z termoformowalną skorupą, linerem i anatomicznym kształtem Contour 4. Ten model jest dostępny również z zamontowanymi podeszwami GripWalk – profilowana podeszwa z bieżnikiem, umożliwiająca komfortowe chodzenie w butach narciarskich i zwiększająca ich przyczepność.


buty narciarskie dalbello panterra 100 gw spec


SPECYFIKACJA:

Rodzaj: All Mountain

Konstrukcja: Cabrio

Sztywność (flex): 100

Szerokość (last): 100 – 102 mm

Materiał: IRFRAN

But wewnętrzny (liner): IF Performer

Klamry: FP-100 Alu-Micro

buty narciarskie dalbello sklep sportowy


TECHNOLOGIE/WŁAŚCIWOŚCI:

GRIPWALK:

Nowy, jedyny w swoim rodzaju system zapewniający komfort chodzenia w butach narciarskich. Dostępny w 90% kolekcji modeli Dalbello.

GripWalk jest specjalnie ukształtowaną podeszwą wykonaną z polimerów. Wypukły kształt i agresywny bieżnik zwiększają komfort i pewność chodzenia, a także zapewniają lepszą przyczepność. Podeszwy GripWalk są idealnymi elementami tuningowymi przeznaczonymi do wybranych butów narciarskich i wiązań Marker GripWalk.


CABRIO DESIGN:

Ta unikalna konstrukcja łączy ze sobą 3 części konstrukcyjne.

Cabrio to 3-częściowa konstrukcja składająca się ze skorupy, cholewki i języka. Zapewnia wygodę, ochronę stopy i nogi, jednocześnie zapewniając płynną elastyczność.


MY FIT:

Moje nowe buty. Dopasowane. Idealnie.

Legendarne dopasowanie butów Dalbello teraz jest jeszcze lepsze w ponad 60% kolekcji butów dzięki systemowi My Fit. Jako najbardziej wszechstronny program dopasowywania, buty wewnętrzne oraz skorupy można teraz personalizować na kilku poziomach. Pierwszym stopniem dopasowania skorupy w butach z systemem MyFit jest Contour 4, fabrycznie odbarczający najbardziej newralgiczne miejsca.


VARIABLE VOLUME FIT:

Ekskluzywna technologia Dalbello: Opracowana, aby umożliwić narciarzom regulację całkowitej szerokości buta z zakresu 102 do 100 mm. Po ustawieniu VVF, modele Panterra mogą być zakładane i zdejmowane za pomocą pozostałych 3 klamer.


NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI:

Cholewka z elementami zawiasu zamontowanymi około 10 cm niżej niż standardowe konstrukcje.

Nisko osadzony zawias cholewki ułatwia podążanie za naturalnym anatomicznym ruchem nóg narciarza, ponieważ ma dłuższy zakres ruchu do przodu i do tyłu. Zwiększona wydajność podchodzenia i komfort zjazdu. Zwiększona moc i kontrola przy mniejszym zużyciu energii.


CECHY TECHNOLOGICZNE:

DYNALINK HEEL RETENTION SYSTEM:

System Dynalink utrzymuje piętę w optymalnym położeniu, a także minimalizuje przesuwanie stopy, unoszenie pięty i niepożądane wygięcie powłoki buta w czasie jazdy.


ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER:

Modułowy spojler cholewki umożliwia dopasowanie do nóg o rożnych kształtach. Spojler pozwala narciarzom zwiększyć tylną wysokość cholewki, dodaje podparcie i zmienia pochylenie narciarza w czasie jazdy.


REPLACEMENT TOE / HEEL PROTECTOR:

Wytrzymałe, poliuretanowe elementy podeszwy w okolicach pięty i palców zwiększające trwałość butów.


DURA-GRIP REPLACEABLE TOES / HEELS:

Trwałe i wymienne elementy podeszwy z poliuretanu pod palcami i piętą.


SKI & HIKE MECHANISM:

Po odblokowaniu mechanizmu gwarantowany jest duży zakres ruchów w celu zapewnienia efektywnej wędrówki i wspinaczki. Konstrukcja Cabrio jest bezkompromisowa w zakresie osiągów narciarskich.


FLEX CONTROL:

Charakterystyka twardości buta może być dostosowana do wagi narciarza, poziomu umiejętności i warunków śniegowych.


ALUMINIUM BUCKLES:

Wszystkie buty z kolekcji mają mocne oraz lekkie aluminiowe klamry o ergonomicznym kształcie.


MICRO BUCKLES:

Mikroregulacja umożliwia precyzyjną regulację siły zapięcia buta.


IF PERFORMER:

Instant Fit Performance oznacza natychmiastowe dopasowanie buta wewnętrznego bez potrzeby wygrzewania. Nadal jednak daje możliwość wygrzania i dopasowania 60% wkładki w ciągu 4 minut. Jest to średniej gęstości, ultralekka pianka zapewniająca doskonałą wydajność i wygodne dopasowanie.


CANTING (SHAFT ALIGNMENT):

Umożliwia prawidłowe zgięcie w kostce, płynne zginanie cholewki do przodu i bardziej naturalną postawę.


INVERTED FOREFOOT BUCKLE:

Dzięki odwróceniu frontowych klamer zapięcie znajduje się na górze, a nie na boku, co chroni je przed uszkodzeniami w czasie jazdy na tyczkach, nisko na krawędzi, upadków i skoków.


QUICK MACRO CUFF RACK EXTENSION (TOOL FREE):

Wyjątkowo szerokie zapięcie klamry cholewki można łatwo przestawić w jedną z trzech pozycji (całkowity zakres = 30 mm) bez użycia narzędzi, zwiększając możliwości dopasowania do niemalże wszystkich obwodów i kształtów nóg.

Dane Produktu

general Ogólne

Długość wkładki [mm]

265, 275, 285, 295

icons unisex Płeć

mężczyzna

icons tag Producent

DALBELLO

Sztywność buta [FLEX]

100