Druga warstwa

Bluzy na narty męskie oraz juniorskie

Pragniemy przedstawić kamizelki i bluzy narciarskie marki Rossignol, Uyn, Head Race i nie tylko. Szeroki wybór kolorów, wzorów, rozmiarów oraz marek, w tym zastosowanych patentów sprawia, że każdy, zarówno dorosły, jak i junior – będzie w stanie wybrać bluzę idealnie dostosowaną do osobistych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Bluza męska Rossignol kluczem do komfortu

Kluczem do udanego weekendu w górach jest pełen komfort jazdy, o co od lat dba marka Rossignol. Bluza męska musi być elegancka, funkcjonalna oraz wygodna. Powinna być wykonana w dobrym kroju oraz zawierać innowacyjne rozwiązania, które zwiększają komfort i przyjemność z noszenia markowej, profesjonalnej odzieży sportowej. Bluza narciarska marki Rossignol to idealna odzież na drugą warstwę. Lekkość materiału i przemyślana konstrukcja zapewnia nieograniczone ruchy i pełną swobodę podczas zjazdów, a wysoka jakość tkaniny gwarantuje stuprocentową ochronę przed zimnem. Materiał odprowadza ciepło, utrzymując odpowiednią temperaturę, dzięki czemu zapobiega nadmiernemu poceniu się.

W swojej ofercie posiadamy różne bluzy kilku innych marek, pośród nich znajdą się również kamizelki. Różnią się one materiałem wykonania oraz zastosowanymi systemami i regulacjami, dzięki czemu bluzy Rossignol męskie stanowią świetny wybór dla każdego.